Вас вітає ТІЦ Туристично – інформаційний центр міста «Святогірськ +»

ТІЦ «Святогірськ+» - інформаційний центр: комплексна туристична інформація про інфраструктуру та туристично – рекреаційний потенціал Донецької області. А також: туристичні консультації; пропозиції екскурсійних подорожей; інформація про культурні, спортивні та інші масові заходи; інші туристичні пропозиції.

Tourist Information Center «Svyatogirsk+»

TIC «Svyatogirsk+» - information center: comprehensive tourism information about infrastructure and tourism and recreation potential of Donetsk region. And also: tourist consultations; propositions of excursion; information about cultural sports and other public events; tourist attractions.

 

Святогірськ - це скриня зі скарбами, які можна перебирати нескінченно. У нас повно незабутніх місць - пора користуватися тим, що вони доступні і просто прекрасні. Приїжджайте і отримуйте еліксир натхнення і вивчайте красиві куточки Святогорська і не тільки. А щоб було простіше зважитися, ми підкажемо, як дістатися і що подивитися на місці.

 

Ліс у Святогорську нагадує заміський дворянський салон: все навколо витончено і благородно, а за чаєм зустрічаються суцільні поети і художники. Творчі люди цінують це містечко, так що тут позамежна концентрація музеїв, різномарітних видів відпочинку а ще милих сувенірних магазинчиків. Дерев'яні будинки з різьбленими наличниками і куполи церков - теж як з картинки. Але головна декорація - природа. Городок стоїть на пагорбах над Сіверським Донцем. Святогірськ укритий зеленню, а саме:  соснові бори, ясень звичайний, дуби, липи серцелистої, багато видів кленів. Крім того можна зустріти незвичайні і величні діброви, які виросли з насіння. Багатьом з них по 200-300 років. Саме на території Святогорська зростає один з найбільших дубів, яким вже понад 600 років.

 

ТІЦ Туристично – інформаційний центр «Святогірськ +» - це завжди актуальна інформація:

 Трансфер, Екскурсії, Ресторани, Готелі, Розваги, Активний відпочинок, Сувеніри, Місця сили, Авторські тури, Події в Святогорську, Оздоровлення